REVIA 
PERMANENT COLOR CREAM


Bojrat Revia japin ngjyra jashtëzakonisht të qëndrueshme, të thella dhe të shkëlqyeshme. Koleksioni përfshin 15 ngjyra te zgjedhura sipas trendeve te fundit ne beten e modes dhe te bukurise. Nga ngjyra bjonde e hapur deri tek e zeza e erret, duke kaluar nder mes toneve te se kuqes dhe bojekafes, varieteti i ngjyrave ofron mbulim total te thinjave dhe shkelqim te vazhdueshem per nje kohe te gjate te ngjyres. 

Duke përdorur bojën Revia, flokët bëhen me korpoze sepse formulimi i i produktit përmban një kompleks të përbërësve aktivë që mbrojnë strukturës se flokëve dhe kujdeset për fibren me ane te proteines te mëndafshit dhe te grurit. Proteina e mendafshit parandalon demtimin e flokut dhe ndihmon en rigjenerimin e tij, ndersa proteina e grurit ka veti ushqyese qe ben qe dloku te jete i shkelqueshem dhe i bute. Nderkohe aminoacidet qe permbahen ne formulen e bojes sigurojne idartim te vazhdueshem per fibren e flokut. 

REVIA eshte boje flokesh qe shitet ekscluzivisht tek ANJEZA SHPK

Mund te shikoni te 15 ngjyrat ne faqen e Facebook Anjeza 
Vazhdo Leximin...Chic-and-Easy-Fall-2012-Nail-Art-Designs-1

Chic-and-Easy-Fall-2012-Nail-Art-Designs-2

Chic-and-Easy-Fall-2012-Nail-Art-Designs-3

Chic-and-Easy-Fall-2012-Nail-Art-Designs-4
Vazhdo Leximin...


Vazhdo Leximin...


Daria Werbowy by Ben Hassett for Vogue Paris
Morning Beauty | Eniko Mihalik by Mario Sorrenti (Vogue Paris )


Sasha Pivovarova by Emma Summerton for Vogue Italia


Kirsi Pyrhonen by Samuli Karala for Muse Magazine


Olivia, Hanna, Mikaela and Malin by Andreas Öhlund for NK Stil

Vazhdo Leximin...


DIY-Nail-Art-Ideas-for-Fall-2012-1

DIY-Nail-Art-Ideas-for-Fall-2012-2

DIY-Nail-Art-Ideas-for-Fall-2012-3

DIY-Nail-Art-Ideas-for-Fall-2012-4

Vazhdo Leximin...

Vazhdo Leximin...

LE FASHION BLOG BEAUTY POST EDITORIAL BAMBI NORTHWOOD BLYTH SELF SERVICE BOLD FULL BROWS  BRIGHT BLUE AQUA EYE SHADOW NUDE PINK JACKET MESSY HAIR VOGUE BEAUTY JAPAN NIPPON METALLIC RAINBOW NAILS ART DESIGN MANICURE WATER

Trend per Vjeshte Dimer 2012, thonjte e metalizuar.Vazhdo Leximin...

make up for ever halloween make up

Pervec veshjes e cila duhet te zgjidhet ne menyre qe te perfaqesoni nje personazh i cili te tremb, mund te bejme edhe nje make up te frikshem. Sot me make up arrijme te bejme efekte shume realiste. Mbrapa ketyre produkteve fshihet eksperienca qe make up artist marrin kur punojne ne teater dhe ne filma. 

Ja nje trasformim me perdorimin e make up-it i bere per kete Halloween 2012

make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make up
make up for ever halloween make upVazhdo Leximin..._____________________________________________________

Biolife Lipstick Extra Shine 

  • Permban glitter per te dhene me shume shkelqim
  • Idraton buzet
  • Ngjyra me pigmente te forta per nje mbulim total
  • Zgjat per me shume se 8 ore
______________________________________________________
Vazhdo Leximin...


Karlie Kloss nga Gabrielle Revere per LIFE Magazine

Vazhdo Leximin...

How-to-The-Hippie-Headband-Tutorial
3 hapa per nje look Hippie1.
How-to-The-Hippie-Headband-Tutorial-1

2.
How-to-The-Hippie-Headband-Tutorial-2

3.
How-to-The-Hippie-Headband-Tutorial-3

Vazhdo Leximin...


 

Vogue Paris Beauty Tetor 2012

Vazhdo Leximin...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...